Vitalize

nemám zdravotní problém

Chci / musím  zhubnout

nECÍTÍM SE V POHODĚ

JAK NA TO – TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU

Nemám zatím žádné problémy, dostatečně se hýbu, udržuji si přiměřenou váhu a chci aby to tak bylo i v budoucnu.

Chci lépe vypadat a uvědomuji si zdravotní rizika nadváhy natož obezity. Nechci ale podstupovat žádné diety, protože nejsou trvalým řešením.

Mám problémy typu únavnosti, bolestí hlavy, nechuti do ničeho, nervozity, vysokého tlaku nebo cholesterolu, špatných nervů, vlasů, pleti, celulitidy, …

Začněte svoji cestu za zdravím třemi malými krůčky-změnami: v tom co jíte a pijete, doplněním vitamínů a minerálů a v pohybových zvyklostech.   Pomůžeme Vám s tím !

Ozdravte a oživte své tělo – návod skutečně pro každého

Informacemi o zdravém životní stylu, výživě a zejména o hubnutí jsou všechna dostupná média doslova přehlcena. Problémem je ale se v nich orientovat, těch skutečně kvalitních (tj. opravdu v praxi vyzkoušených) je ale mezi nimi jako šafránu. Souhrn takových, které jsme také osobně na sobě s úspěchem vyzkoušeli, Vám nabízejí tyto stránky.

V posledních letech došlo v oblasti lidské stravy k podstatným zjištěním (objevům). Dobrá zpráva pro Vás je, že s těmito znalostmi je možné opravdu pro každého dosáhnout někdy až neuvěřitelného zlepšení svého zdraví. Bez ohledu na genetické dispozice a stávající stav dosáhnete po čase pevné, štíhlé postavy a pocitu zdraví a dostatku energie po celý den. Ke změnám ve svém stravování a životním stylu můžete přistoupit buď hned najednou, nebo k nim dospět po malých krůčcích. Na těchto stránkách postupně najdete k tomu všechny potřebné informace.

NEJVĚTŠÍ BLUDY: cukrovka je nevyléčitelná

Naopak, cukrovka tzv. II.typu, což představuje drtivou většinu případů této závažné nemoci, je vyléčitelná velmi snadno !!  A to pouze změnou stravování.

Nejdůležitějším ozdravným opatřením je zásadní redukce příjmu sacharidů – je už celkem jedno, jestli tzv. komplexních nebo jednoduchých. Cílem je maximálně omezit vylučování hormonu inzulínu do krve.

Nejsnáze toho dosáhnete úplným vynecháním i jinak nezdravých obilovin (chléb, pečivo, těstoviny, rýže),  luštěnin a mléčných výrobků.