Chci / musím zhubnout

Je velmi dobré, že jste si vědom(a) extrémního nebezpečí nadváhy pro zdraví člověka. Obecně je stále podceňováno i přes ohromná množství informací ve všech médiích, věřte ale, že i pár kilogramů navíc může být po dlouhé době doslova smrtelně nebezpečných. Co s tím ?

Podrobnější popis a důležitá doporučení najdete v kapitole hlavního menu “Hubnutí” , na tomto místě Vám ale chci nabídnout tu nejmodernější metodu na definitivní odstranění nadváhy :

Protože jakoukoli dietu nelze držet věčně, je jedinou rozumnou možností trvale upravit životní styl – tj. pohyb a zejména stravování. Že se to ale snadněji řekne než udělá, to jste si možná už také osobně vyzkoušeli. Velmi pravděpodobně (pokud jste ovšem vydrželi být důslední) bylo příčinou nezdaru složení jídelníčku neodpovídající Vašemu konkrétnímu “výživovému typu” nebo/a jste zvolili pro Vás nevhodnou pohybovou aktivitu. Že opravdu nejsme všichni stejní – včetně výživových potřeb – už začínají chápat i odborníci na výživu včetně lékařů.

Přizpůsobení konkrétnímu jedinci umožňují poslední výsledky vědeckých výzkumů o roli genetiky v regulaci tělesné hmotnosti. Nabízím Vám proto ucelený program jehož základem je Váš osobní genetický test. Ten umožní vědeckou analýzu Vašich genů pro dokonalý stravovací a cvičební plán v souladu s Vašimi potřebami. Současně získáte online přístup k jedinečnému interaktivnímu programu navrženému mezinárodními odborníky na psychologii, stravování a fitness. Ten Vám na Vaší cestě ke zhubnutí zajistí poradenství, podporu, motivaci i vedení. Celý program je pro Vás k objednání po registraci na mé osobní stránce u největšího světového výrobce vitamínů a doplňků stravy.

> Chci / musím zhubnout

Normální je být zdravý a cítit se plný síly v každém věku. Pokud k tomu máte současné době daleko, nevzdávejte se.

Tyto stránky Vám nabídnou řešení v každém případě.