Nemám zdravotní problém

Gratulujeme !

Aby Váš stav bez zdravotních problémů trval co nejdéle, k tomu Vám pomohou tyto stránky. Držte se všech, v jednotlivých kapitolách uvedených doporučení – nebo alespoň většiny z nich a budete na nejlepší cestě dožít se stáří ve zdraví a plné síle.

Hlavně se ale nenechte zmást obecně přijímaným tvrzením, že pestrá strava zajistí dostatek všech potřebných živin a tím i vitaminů a minerálů. Je nesmyslné a ve svých důsledcích zdraví poškozující. Zlepšením (ozdravení) našeho stravování je jistě prvním a nejdůležitějším krokem k zajištění co největšího přísunu životně důležitých látek, přesto se v dnešní době bez vitaminových (a jiných) doplňků neobejdeme – pokud se nechceme stát fanatiky, kteří plánování a přípravě vhodné stravy a shánění nezbytných surovin věnují většinu svého času.

 

Jako bonus jsme pro Vás připravili aktualizovanou souhrnnou informaci o obecně nejproblematičtějších bodech současné „moderní“ výživy. Realizace zde uvedených doporučení může ihned podstatně zlepšit kvalitu Vaší výživy !

> Nemám zdravotní problém

Normální je být zdravý a cítit se plný síly v každém věku. Pokud k tomu máte současné době daleko, nevzdávejte se.

Tyto stránky Vám nabídnou řešení v každém případě.