Necítím se v pohodě

 

Necítit se v pohodě (únavnost, bolesti hlavy, nechuť do ničeho, nervozita, vysoký tlak nebo cholesterol, špatné nervy, vlasy, plet, celulitida, …) znamená téměř vždy nějaký nedostatek v životním stylu. Tak jak odpovídá hlavnímu menu těchto stránek, Vaše zdraví je narušeno buď špatnou výživou včetně pitného režimu nebo nedostatkem vitamínů a minerálů nebo nadváhou nebo nedostatkem vhodného pohybu. Velmi často působí více těchto příčin najednou a to často včetně špatné kvality spánku a zvláště stresu  – častý pohyb je ale velmi dobrou obranou proti tomuto modernímu “zabijákovi”.

Necítit se v pohodě ale není normální a lze s tím vždy něco dělat !

Projděte si příslušné kapitoly na těchto webových stránkách. Měli by jste tam najít příslušné odpovědi-doporučení k odstranění Vašich problémů. Pokud se na to sami necítíte nebo to z jiného důvodu nechcete absolvovat, nabízíme Vám další pomoc : vyplňte jednoduchý dotazník Vašich stravovacích (a pohybových) zvyklostí a případných problémů. Vyhodnocením získáte (zdarma) základní konkrétní doporučení pro Vaší osobu.

Pokud si budete přát osobní konzultaci ke změnám vašeho životního stylu, je možné ji dnes uskutečnit on-line prakticky odkudkoli. 

> Necítím se v pohodě

Normální je být zdravý a cítit se plný síly v každém věku. Pokud k tomu máte současné době daleko, nevzdávejte se.

Tyto stránky Vám nabídnou řešení v každém případě.