Necítím se v pohodě

 

Necítit se v pohodě (únavnost, bolesti hlavy, nechuť do ničeho, nervozita, vysoký tlak nebo cholesterol, špatné nervy, vlasy, plet, celulitida, …) znamená téměř vždy nějaký nedostatek v životním stylu. Tak jak odpovídá hlavnímu menu těchto stránek, Vaše zdraví je narušeno buď špatnou výživou včetně pitného režimu nebo nedostatkem vitamínů a minerálů nebo nadváhou nebo nedostatkem vhodného pohybu. Velmi často působí více těchto příčin najednou a to často včetně stresu – častý pohyb je ale velmi dobrou obranou proti tomuto modernímu “zabijákovi”.

Necítit se v pohodě ale není normální a lze s tím vždy něco dělat !

Projděte si příslušné kapitoly na těchto webových stránkách. Měli by jste tam najít příslušné odpovědi-doporučení k odstranění Vašich problémů. Pokud se na to sami necítíte nebo to z jiného důvodu nechcete absolvovat, nabízíme Vám další pomoc : vyplňte jednoduchý dotazník Vašich stravovacích (a pohybových) zvyklostí a případných problémů. Vyhodnocením získáte (zdarma) základní konkrétní doporučení pro Vaší osobu.

Pokud si budete přát osobní konzultaci ke změnám vašeho životního stylu, je možné ji uskutečnit prakticky odkudkoli prostřednictvím služby SKYPE. 

> Necítím se v pohodě

Normální je být zdravý a cítit se plný síly v každém věku. Pokud k tomu máte současné době daleko, nevzdávejte se.

Tyto stránky Vám nabídnou řešení v každém případě.